Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /var/www/html/index.php on line 13 * LEDaTEC Światło i cień Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /var/www/html/global.php on line 164
Poznaj nasze nowe oprawy wpuszczane w strop i nastropowe.
2015-01-26
Poznaj nasze nowe oprawy: PROFI 111, MIGODI NEW, LAMPGO i TURNGO R N.
2014-03-18
Nowe spojrzenie, trendy, produkty i technologie wykorzystywane przy aranżacji wnętrz mieszkalnych, biurowych, hotelowych, a także obiektów użyteczności publicznej - wokół tej tematyki toczyły się dyskusje i prezentacje w ramach katowickiej konferencji DESIGN, która miała miejsce 20 listopada. A skoro mowa m.in. o nowoczesnym oświetleniu - nie mogło nas zabraknąć!
2013-11-22
Już za 21 dni zaprezentujemy produkty LEDaTEC podczas seminarium DESIGN. Jesteś architektem lub projektantem wnętrz i chcesz spotkać się z ludźmi z branży oraz z topowymi producentami elementów wyposażenia wnętrz? Zgłoś swój udział, poznaj najnowsze trendy i porozmawiaj z nami nie tylko o oświetleniu.
2013-10-30
Chcemy Ci pomóc w stworzeniu idealnej przestrzeni do odpoczynku, pracy, kontaktów z ludźmi, snu i zabawy. Za pośrednictwem naszej strony WWW regularnie prezentujemy porady, jak odpowiednio dobierać oświetlenie, na co zwracać uwagę przy zakupie lamp i źródeł światła oraz jak korygować mankamenty przestrzeni za pomocą światła.
2013-06-17
Poznaj nasze nowe oprawy ścienne: VIGO LED i EGGO LED.
2013-06-10
Jesteś architektem lub studentem architektury? Tworzysz i realizujesz ciekawe projekty, którymi chcesz się pochwalić? Weź udział w międzynarodowym konkursie LAMP Lighting Solutions Awards. Dołącz do społeczności skupionej wokół konkursu!
2013-06-06
Szukasz inspirujących zdjęć aranżacji oświetleniowych, nowinek ze świata LED, informacji o spotkaniach z architektami i designerami? Facebook, Twitter, Goldenline, Pinterest, Blogger - od kilku miesięcy aktywnie działamy na wszystkich tych portalach. Znajdź nas, dołącz do nas i pozwól nam codziennie zaskakiwać Cię nowymi treściami.
2013-02-11
Z nami stworzysz atmosferę umożliwiającą zarówno odpoczynek, jak i efektywną pracę. Zobacz, jak inni przy użyciu naszych produktów, twórczo podeszli do tematu oświetlenia własnych wnętrz.
2012-12-13
Poznaj nasz nowy reflektor TUGO MINI, dostępny w wersji halogenowej lub LED-owej. Oprawę można zamontować na szynoprzewodzie lub nabudować na sufit.
2012-11-19
Chcesz pierwszy wiedzieć o nowościach produktowych w ofercie LEDaTEC? Chcesz otrzymywać porady, jak w prosty sposób stworzyć nowoczesną i ciekawą przestrzeń? Chcesz wiedzieć, gdzie możesz zobaczyć nasze realizacje i ekspozycje, a także spotkać się z naszymi przedstawicielami?
2012-08-03
Odliczamy dni do startu strony www.ledatec.pl. Kończymy uzupełniać wszystkie treści i już wkrótce zaprezentujemy się w pełnej internetowej odsłonie! Mamy nadzieję, że zaspokoimy wszystkie Twoje potrzeby związane z oświetleniem i staniemy się godnym zaufania partnerem. Wspólnie podkreślimy charakter każdej przestrzeni.
2012-08-01
Wdrożenie: strony www FineCMS.pl Projekt strony: www.MTgraw.pl Polityka plików Cookies