Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /var/www/html/index.php on line 13 * LEDaTEC Światło i cień Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /var/www/html/global.php on line 164
Już dziś razem z LEDaTEC stań się bardziej ekonomiczny i ekologiczny. Zamawiając towar, zapytaj naszego Przedstawiciela o żarówki LED-owe, będące zamiennikami 1:1 żarówek halogenowych.
2012-11-20
Chcemy Ci pomóc w stworzeniu idealnej przestrzeni do odpoczynku, pracy, kontaktów z ludźmi, snu i zabawy. Za pośrednictwem naszej strony WWW będziemy regularnie prezentować porady, jak odpowiednio dobierać oświetlenie, na co zwracać uwagę przy zakupie lamp i źródeł światła oraz jak korygować mankamenty przestrzeni za pomocą światła.
0000-00-00
Oświetlenie salonu powinno być dostosowane do potrzeb wszystkich domowników. Należy pamiętać, że salon to zarazem miejsce zabawy, jak i wypoczynku. Oprócz tradycyjnego oświetlenia ogólnego w postaci lamp sufitowych, warto jest uzupełnić wnętrze światłami punktowymi, z których będziemy korzystać w miarę potrzeb.
0000-00-00
Planując oświetlenie łazienkowe musimy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na funkcjonalność i estetykę lamp, ale także na ich bezpieczeństwo. Wszystkie lampy muszą być odporne na ewentualne zachlapanie wodą. Łazienka powinna mieć co najmniej dwa źródła światła – oświetlenie sufitowe i oświetlenie ścienne przy lustrze.
0000-00-00
Planując oświetlenie w kuchni powinniśmy przede wszystkim brać pod uwagę funkcjonalny charakter tej przestrzeni. Musimy doświetlić wszystkie te miejsca, gdzie najczęściej wykonujemy czynności związane z przygotowywaniem posiłków, a mianowicie: blat roboczy, kuchenkę i zlew.
0000-00-00
Sypialnia jest miejscem wypoczynku i wyjątkowej intymności. Sprawdzi się tu rozproszone światło budujące odpowiedni klimat. Jednocześnie wymaga oświetlenia kilku stref typowo funkcjonalnych – szafy (garderoby), toaletki i łóżka. Należy pamiętać żeby oświetlenie było ciepłe, raczej pochodzące z odbicia światła od płaszczyzn ścian bądź sufitu.
0000-00-00
Przedpokój jest przykładem pomieszczenia, w którym dostęp do światła dziennego jest utrudniony lub wręcz nie ma go wcale. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie sufitowego i ściennego oświetlenia punktowego. Ciągi komunikacyjne pomogą wyznaczać nam szeregi niewielkich lampek zamontowanych na wysokości ok. 25 cm od podłogi.
0000-00-00
W miejscu pracy powinien być dostęp zarówno do oświetlenia naturalnego, jak i sztucznego. Jasne pomieszczenie inspiruje i stymuluje do działania.
0000-00-00
Oświetlenie w pokoju dziecka powinno być na tyle jasne, by umożliwiało mu naukę i zabawę, a jednocześnie na tyle intymne, by nie przeszkadzało podczas relaksu i zasypiania. Ludzki wzrok czuje się najlepiej w pomieszczeniu o rozproszonym świetle, dlatego idealnym rozwiązaniem jest użycie świateł punktowych (sufitowych i ściennych).
0000-00-00
W jadalni cała uwaga koncentruje się wokół stołu i dlatego tak istotne jest odpowiednie oświetlenie tego elementu wnętrza. Światło sufitowe powinno padać na całą płaszczyznę blatu równomiernie, a jednocześnie nie powinno oślepiać biesiadników.
0000-00-00
- ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ - STAŁOŚĆ I ODPORNOŚĆ - BEZPIECZEŃSTWO I EKOLOGIA - RÓŻNORODNOŚĆ I MNOGOŚĆ ZASTOSOWAŃ
0000-00-00
Wdrożenie: strony www FineCMS.pl Projekt strony: www.MTgraw.pl Polityka plików Cookies